czwartek, 17 kwietnia 2014

WIELKANOC

CUKROWY BARANEK ZE ZŁOTA MA RÓŻKI,
PILNUJE PISANEK NA ŁĄCZCE Z RZEŻUSZKI.
KIEDY NIKT NIE WIDZI CHORĄGIEWKĄ BUJA
I CICHUTKO BECZY: ŚWIĘTE ALLELUJA!!!


RADOSNYCH, ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT
WIELKIEJ NOCY ŻYCZY WAM WSZYSTKIM BOGUSIA :) :) :)

wtorek, 8 kwietnia 2014

Wiosenny zawrót głowy :)

I buchnął świat kolorami. Ja dziś zauważyłam jak już BARDZO jest zielono. No a w ogródkach to już pokaz kolorów trwa. U mnie zaczynają królować tulipany, a jeszcze na wybiegu są hiacynty, szafirki, prymule i bratki... :)
No i pierwszą wiosenną burzę mam już za sobą. Dziś zagrzmiało, lunęło i potem jeszcze pomruki po niebie się przesuwały... Ale jakie potem powietrze było fajne. Aż chciało się być na dworze :)
A teraz zapraszam na kilka kolorowych cudeniek :) Pozdrawiam wiosennie kolorowo :)

czwartek, 3 kwietnia 2014

Czarny

Elegancki, dostojny, poważny, dorosły... To taki kolor pasujący do wszystkiego.I na wieczorne wyjście i na popołudniowy spacerek i na zwykłe bieganie po domu :) Jak kto woli i co kto lubi :)
A ja dziś jakaś taka baaardzo zmęczona jestem i na dodatek dziwne bóle nadgarstków mam więc nawet pokoraliczkować za bardzo nie mogę bo boli... :(
Mam nadzieję, że to tylko przemęczenie materiału bo ostatnio troszkę tych moich łapek poużywałam do ciężkiej pracy fizycznej a że zastałe były to są bolesne efekty :)
A teraz już nie nudzę swoim stanem zdrowia tylko zapraszam na foteczki :)wtorek, 1 kwietnia 2014

Różowy

Ktoś kiedyś  śpiewał by włożyć różowe okulary. A ja polecam różowe ozdoby z koralików. Np. kolczyki czy bransoletki. Toż to kolor ładny i każdej z nas będzie milej, ładniej... różowiej :)
A co... kto powiedział, że to kolor małych dziewczynek? Nieprawda , wystarczy spojrzeć na te komplety:

A różowe kolczyki? Również są w porządku i nie jedną twarz ozdobią i nie jednej z nas poprawią humorek :) zapraszam :)

Sezonowo...

Boże narodzenie i  to co z tym związane - bombki, choineczki, stroiki... Na Wielkanoc - pisanki i stroiczki A na co dzień i od święta  - k...